Tisztelt Szülők!

Erdőkertes Község Önkormányzatának kérésére, az iskolai étkezéssel kapcsolatosan az alábbi információkról tájékozatjuk Önöket:

Ha a szülő/gondviselő igénybe kívánja venni az iskolai étkeztetést, a mellékelt tájékoztató elolvasása után, a csatolt nyilatkozatok kitöltésével teheti meg. A kitöltött nyilatkozatokat - az esetleges kedvezményre jogosító dokumentumokkal, illetve ételallergia esetén a szakorvosi igazolással együtt - a Polgármesteri Hivatalban Németh Edinának kell leadni.

Fontos a tájékoztató figyelmes elolvasása, mert ez tartalmazza a kedvezmények igénybevételének menetét, az étkezés térítési díjának megfizetési módjait és a lemondást is!

Figyelem!

Ha a szülő (törvényes képviselő) eltérően nem rendelkezik a település önkormányzata az iskolában tanulók számára az iskolai tanítási napokon biztosítja a déli meleg főétkezést és két további étkezést.

Ez a gyakorlatban annyit tesz, hogy a szülőnek abban az esetben is ki kell töltenie a nyilatkozatot, ha gyermeke részére nem kér étkezést!

Nyilatkozat hiányában a napi háromszori étkezést az Önkormányzat ki fogja számlázni a szülő részére!!!

Nyilatkozat gyermekétkeztetéshez 2023_2024

Nyilatkozat kedvezményes intézményi gyermekétkeztetéshez 2023_2024